O eshopu 

Provozovatel Eshopu: Lukáš Macura, Vělopolí 73, PSČ: 73959, IČ:69573506
Bankovní spojení: 670100-2203943630/6210 (Mbank), IBAN: CZ48 6210 6701 0022 0394 3630, BIC: BREXCZPPXXX

Obchodní podmínky 

Aktuální obchodní podmínky zde

Výroba přírodních mastí a olejů domácí kvality

Naše bylinné masti a oleje jsou zpracovávány bez chemických a agresivních konzervačních přísad. Bylinky sbíráme převážně na Vysočině a v horských oblastech. Původ bylin u každého výrobku a šarže pečlivě dokumentujeme a zveřejňujeme ve vlastnostech produktu. Stejně tak u výrobků zveřejňujeme kompletní složení. Věříme, že si naše výrobky díky své kvalitě získají i Vaši přízeň. Děláme je pro Vás s maximální pečlivostí. Našim cílem není dodávat vysoké kvanta na sklad, ale kvalitu především na přírodní bázi. Díky tomu se mohou mírně měnit vlastnosti našich produktů (jako barva) v závislosti na ročním období a šarži. Na výslednou kvalitu toto ovšem nemá vliv. V letních měsících používáme na výrobu šamponu pouze čerstvé byliny, v zimních měsících pak naše sušené zásoby.

Naše masti ani oleje nejsou registrovány jako léčiva a vzhledem k současné legislativě nemůžeme uveřejňovat jejich přímé účinky (i když se jedná o ověřené recepty). Účinky, popisované u našich produktů, vycházejí ze starých receptů našich babiček, z účinků jednotlivých bylinek a samozřejmě, z ohlasů našich spokojených zákazníků. Budeme rádi i za vaše zpětné hodnocení našich produktů.

Výroba mýdel a šampónů

Všechny naše mýdla a šampóny vyrábíme z přírodních materiálů a šetrných přísad. Přísady splňují hygienické normy a mají atest pro ČR. Základ všech našich produktů pro osobní hygienu je naprosto stejný, jako u jiných výrobců tělové kosmetiky. Nepoužíváme Sodium Lauryl Sulfate (SLS) , parabeny ani chemické konzervanty. Snažíme se v první řadě používat naše přírodní zdroje a pouze, pokud je to technicky nemožné, používáme koncentrované 100 % přírodní silice či barviva. Použití přísad zveřejňujeme ve vlastnostech každého produktu. Jako pěnidlo používáme [1], [2], [3], [4],  dle druhu výrobku. K výrobě netransparentních mýdel používáme Crystal Prisavon Goats (s přídavkem kozího mléka). Transparentní pak  Crystal Prisavon OV (s olivovým olejem). K obarvení  používáme zdravotně nezávadné barvy na bázi kosmetického glycerínu. 

Recepty a informace pro vás

Na našich stránkách budeme průběžně zveřejňovat i recepty na výrobu některých našich produktů a rady našich babiček ohledně bylinek. Věříme, že i tímto způsobem napomůžeme k tomu, aby se lidé vraceli zpět k přírodním produktům, které jsou mnohem šetrnější k lidskému tělu, ale i k přírodě. 

Slovíčko od Eli

Již od dětství doslova miluji přírodu a vše s ní spojené. Velmi tomu jistě pomohla má rodina pocházející z Vysočiny, kde jsem trávila všechny své prázdniny. Tam jsem se seznamovala s přírodou, s jejími dary, získávala k ní úctu a porozumění. Vnímala jsem, jakou moc v sobě skrývá a jak nám může být nápomocná. Stačilo jen naslouchat. Postupně jsem se učila o bylinkách. Překvapovala mě jejich síla. Začala jsem sušit kontryhel, který tak pomáhá na bolestivou menstruaci, nebo meduňku na žaludeční nevolnost, či třezalku na uklidnění a další a další. Pokračovala jsem s mastičkami a olejíčky. A protože pomáhaly i mým známým, rozhodla jsem se nabídnout i vám, kteří právě hledáte a uvědomujete si jejich léčebné účinky. Jsem zastánce přírodní medicíny východu, která hledá a léčí příčinu nemoci. Další, čím se zabývám je poradenství. Snažím se porozumět zdravotnímu problému a ukázat cestu k uzdravení. Masážní terapii se věnuji již více než 15let.

Elena Vattesová
info@odeli.cz

Vysočina1